Anasayfa Hakkımızda Blog Bize Ulaşın
Üye Girişi Kayıt Ol

Hakkımızda

Tek bir link üzerinden Instagram, Twitter, Facebook ve Websitenizde whatsapp kısa mesaj link oluşturmada yardımcı olmaktadır. Özellikle instagramda satış yapan sayfaların hızlı whatsapp iletişim linki sayesinde müşterilerinin whatsapp yoluyla mağaza telefonuna anında erişim kolaylığı sağlayarak telefon numarasını rehbere kaydetme derdini ortadan kaldırmaktadır.

Whatsapp kısa linki oluşturulması için iki seçenek sunmaktayız.

Ücretsiz Link Servisi: Bu servis ücretsiz olup, kısa link oluşturulup kullanılması için oluşan linke tıklanıldığın da önce tarayıcıya gidildikten sonra reklamlı yönlendirme ile whatsapp uygulamasına yönlenir. Ayrıca oluşan link kişiye özel değildir ve kurumsal link haline gelmez.

Premium Link Servisi: Bu servis yıllık ücretli (50 TL) olup, kısa link oluşturulup kullanılması için oluşan linke tıklanıldığın da tarayıcıya gitmeden direk reklamsız yönlendirme ile whatsapp uygulamasına yönlenir. Arada herhangi bir 3. tekil uygulama yada reklam olmadan direk whatsapp yönlenir. Ayrıca oluşan link kişiye özeldir ve kurumsal link haline gelir.


Bugüne kadar, 80.924 mesaj linki oluşturuldu.